Budget-filter
Koopwoningen onder €1.000.000 in Het Hogeland
14 actieve listings met vraagprijs tot en met €1.000.000, gesorteerd op prijs aflopend.
Wat je krijgt onder €1.000.000 in Het Hogeland
Voor een budget tot €1.000.000 zijn er momenteel 14 koopwoningen in Het Hogeland. Bovenaan deze pagina staan de duurste woningen die nog binnen dit budget vallen — meestal de beste verhouding tussen oppervlakte en kwaliteit. Scroll door voor de goedkopere segmenten.
Ter referentie: de mediaan vraagprijs in heel Het Hogeland is € 377.000 (€ 2.790/m²). Een woning van circa 358 m² past dus rond uw bovengrens van €1.000.000.
Wijken in Het Hogeland
| Adres | m² | Kamers | Label | Vraagprijs | €/m² |
|---|---|---|---|---|---|
| Burgemeester IJ. Wiersumstraat 21 Warfhuizen | 209 | 7 | A | € 835.000 | € 3.995 |
| Provincialeweg 19 Adorp | 196 | 5 | B | € 535.000 | € 2.730 |
| De Streekweg 105 Den Andel | 266 | 3 | C | € 465.000 | € 1.748 |
| Ringeweerstraat 4 Uithuizen Centrum | 195 | 5 | D | € 449.000 | € 2.303 |
| Hoofdstraat 65 Kloosterburen | 191 | 6 | F | € 395.000 | € 2.068 |
| Frederiksoordweg 44 Pieterburen | 154 | 5 | A+ | € 395.000 | € 2.565 |
| Hoofdstraat-West 80 Uithuizen Centrum | 130 | 4 | C | € 379.000 | € 2.915 |
| Henricus van Cappenbergweg 32 Molenrij | 179 | 7 | E | € 375.000 | € 2.095 |
| Noordwolderweg 6 Bedum West | 97 | 5 | C | € 325.000 | € 3.351 |
| Freesialaan 19 Winsum Noord - West | 114 | 5 | A | € 325.000 | € 2.851 |
| R. Ritzemastraat 8 Leens | 102 | 3 | F | € 325.000 | € 3.186 |
| 't Holtstek 16 Bedum Zuid - Oost | 111 | 5 | C | € 320.000 | € 2.883 |
| Oude Dijk 65 Den Andel | 115 | 4 | F | € 250.000 | € 2.174 |
| Hoofdstraat 20 Buitengebied Ulrum | 84 | 5 | F | € 249.500 | € 2.970 |